ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ପୁଅ ଉତ୍ତମ ଜୀବନସାଥୀ ଅଟନ୍ତି

ମିଥୁନ: ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ସାଧାରଣତଃ ମଜାଳିଆ ଓ ଦୃଢ ଅଟନ୍ତି । ଏହା ସହ ସେମାନେ ବହୁତ ଇଶ୍ବର ବିଶ୍ବାସି ହୋଇଥାଅନ୍ତି । ଏମାନେ ଗୁରୁଜନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ସହ ଭକ୍ତି ମଧ୍ୟ କରିଥାଆନ୍ତି । ଏହି ରାଶି ପୁରୁଷମାନେ ଭରସଯୋଗ୍ୟ ହେବା ସହ ସମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରିଥାଆନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସ୍ଥିର, ଦୀର୍ଘାୟୁ ଓ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଥାଏ ।

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶିର ପୁରୁଷମାନେ ପରିବାର ପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି । ଏମାନେ ଉତ୍ତମ ସ୍ବାମୀ ଓ ପିତା ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଇଶ୍ବର ଭକ୍ତ ହେବା ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷମାନେ ନିଜ ପିଲାକୁ ନୌତିକ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଆନ୍ତି । ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉତ୍ତମ ମଣିଷ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷଙ୍କ ବିବାହ କରିବା ଦ୍ବାରା ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ଦୀର୍ଘଜୀବୀ ହୋଇଥାଏ ।

ତୁଳା: ଯଦି ଆପଣ ଦାୟିତ୍ଵବାନ ମହିଳା ତେବେ ଆପଣ ତୁଳା ରାଶିର ପୁରୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ବହୁତ ଉତ୍ତମ ଅଟେ । ଜ୍ୟେତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ତୁଳା ରାଶିର ପୁରୁଷମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଥାଆନ୍ତି । ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ପାଇବା ସହ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଂଶସିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶି ଲୋକମାନେ ସମ୍ପକକୁ ଦୃଢ ରଖିବା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ କଥା କହିଥାନ୍ତି ।

Loading...

ବିଛା: ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷମାନେ ସୃଜନଶୀଳତା ଅଟନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀକୁ ଖୋଲା ହୃହୟରେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଓ ସବୁ କଥାରେ ସମର୍ଥନ କରିଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀର ଗୋପନୀୟତାକୁ ବଜାଇ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି ।

Loading...
>